با به صدا در آمدن زنگ بیمه در روز یکشنبه 19 آبان ماه توسط رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در یکی از دبستان های تهران، همزمان زنگ بیمه در شهرستان محمودآباد استان مازندران توسط بیمه معلم با هدف فرهنگ سازی و تعمیم فرهنگ بیمه به صدا درآمد.
به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، این مراسم با حضور فرمانداری محموداباد، مدیران استانی صنعت بیمه، مسئولان ارشد آموزش و پرورش، رییس تعاون و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش، رئیس اداره آموزش و پرورش محمودآباد، در دبستان شهید عبدی روستای بائوده از توابع این شهرستان برگزار شد.
مراسم با تلاوت آیات قرآن، پخش پیام محمد ابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم و سرود سازمانی بیمه معلم در فضایی شاد و نوآورانه اغاز و با سخنرانی مدیر مدرسه ادامه یافت.
در ادامه جعفر خطی دیزآبادی، مدیر شعبه بیمه معلم استان مازندران با اشاره به اهمیت بیمه در زندگی خطاب به دانش اموزان عنوان کرد: پوشش های بیمه ای مسلماً می تواند در زندگی آرامش و آسایش خاطر ایجاد کند.

محمدابراهیم تحسیری مدیر عامل شرکت  بیمه معلم در پی حرکت هوشمندانه رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت ترویج فرهنگ بیمه در مدارس و آغاز طرح سراسری زنگ بیمه ، خطاب به دانش آموزان سراسر کشور پیامی منتشر کرد :

بسم الله الرحمن الرحیم
درود بر شما آینده سازانی که با نوآوری، کوشش و خلاقیت خواهید توانست آرامش و امنیت را برای نسل بعد به ارمغان آورید.
اما تحقق این مهم در گرو حفظ آرامش و تامین امنیت شماست و هیچ می دانید که بیمه می تواند برای شما فرزندان خوب این سرزمین این آرامش را به ارمغان بیاورد ؟
آرامشی شیرین و امنیتی دست یافتنی تا شما و خانواده عزیزتان زیر چتر آن با فراخ خاطر و آسودگی اهدافتان را یکی پس از دیگری رقم زنید.
آن زمان که با قهر طبیعت ، سیل ، زلزله و طوفانهای خشمگین ، زمین و خانه ، شهر و روستای ما را فرا می گیرد،نمی ترسیم چرا که بیمه ساختمان‌ها، خانه ها، مدارس، پل و جاده های ما را پوشش می دهد تا دوباره خانه ای نو و شهری آباد داشته باشیم.

پیام مدیرعامل شرکت بیمه معلم و مصاحبه اختصاصی با معاونت فنی اشخاص در آستانه روز دانش آموز منتشر شد.

// پیام محمدابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم در ادامه می آید ،،،

 

شش سال پیاپی افتخار خدمت رسانی به آینده سازان ایران اسلامی را داشته ایم.

و اکنون در آستانه ۱۳ آبان (روز دانش آموز)، مفتخریم اعلام داریم که با بازبینی در خدمات بیمه معلم، برگ جدیدی از خدمت رسانی به دانش آموزان ایران زمین را ورق زدیم، باشد که خدمات دهی به آینده سازان کشور و جامعه معظم فرهنگیان را تسهیل بخشیم.

بیمه معلم به پاس اعتماد وزارت محترم آموزش و پرورش در راستای برگ تایید این وزارت بر این قرارداد، ضمن افزایش تعهدات و پوشش های بیمه ای از ابتدای سال جاری، به مناسبت روز دانش آموز تسهیلاتی را جهت سرعت عمل در خدمت رسانی در قالب پرداخت سریع خسارات در دستور کار قرار داده است.

بر این باوریم که مهیا سازی امنیت در دانش اموزان، آینده ای امن را برای آنها به ارمغان خواهد آورد و بر خود می بالیم که سهمی هر چند کوچک در ایجاد آرامش خاطر در جامعه بزرگ دانش آموزی داریم.

این شرکت بیمه ای به نمایندگی از صنعت بیمه کشور با خدمت رسانی به آینده سازان این مرز و بوم تلاش می کند تا همواره قرارداد با آموزش و پرورش را تکامل بخشد،

که از جمله این مهم: پرداخت مستقیم خسارت به حساب والدین جهت تسریع و تسهیل در خدمت رسانی می باشد.

شرکت بیمه معلم با اتکا به سند استراتژیک خود و ضرورت پیاده سازی مشتری مداری با تکمیل زنجیره خدمات، با قدرت در کنار دانش آموزان ایران زمین خواهد بود.

 

تشریح نحوه خدمت رسانی به جامعه بزرگ دانش آموزان در گفتگو با عباس معینی معاونت فنی اشخاص بیمه معلم

بیمه معلم در مسیر تکامل خدمت به بیمه شدگان

تسهیل خدمت رسانی بیمه معلم به جامعه بزرگ فرهنگیان در آستانه سیزده آبان

رضایت  80 درصدی در سطح کشور اخذ شد

با توجه به فراوانی تعداد بیمه شدگان در قرارداد حوادث تحصیلی مشتمل بر چهارده میلیون دانش آموز، بیمه معلم در مسیر تکامل خدمت رسانی به بیمه شدگان، تسهیل در ارایه خدمت را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، عباس معینی، معاون فنی اشخاص بیمه معلم در آستانه سیزده آبان (روز دانش آموز) با تشریح نحوه خدمت رسانی این شرکت به جامعه بزرگ

دانش آموزان، از بازنگری قرارداد در قالب تسهیل در خدمت رسانی خبر داد و تصریح کرد: فرم های اعلام خسارت بازبینی و یکسری داده ها اضافه گردیده که بر مبنای آن خدمت رسانی با سرعت عمل بیشتری انجام پذیرد.

وی افزود: با پرداخت هزینه ها و غرامت به حساب شماره شبا مشخص شده در فرم اعلام خسارت واریز می گردد. که در واقع با این امر از مراجعه مجدد اولیا دانش آموزان جلوگیری و در وقت و هزینه ایاب و ذهاب آنان صرفه جویی می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، این شرکت بیمه ای در راستای اعتقاد به ضرورت شفافیت عملکرد و با اتکاء به سند چشم انداز خود گزارشی مبسوط از عملکرد واحد های ستادی در 6 ماه اول سال 98 ارایه کرد.

 شاخص عملکرد معاونت مالی، اقتصادی و پشتیبانی بیمه معلم /6 ماه اول سال جاری/

در حوزه معاونت مالی، اقتصادی و پشتیبانی بیمه معلم، درج نام بیمه معلم در فرابورس در سال گذشته مسیر شفافی را در پیش روی این شرکت بیمه ای قرار داد به صورتی که اهداف مقرر برای سال 98 در این مسیر لحاظ گردد.

یکی از این اهداف، حصول اطمینان از فعالیت شرکت تحت قوانین و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار تهران است که معاونت مالی، اقتصادی و پشتیبانی شرکت بیمه معلم این مهم را در نیمه نخست امسال با قدرت در دستور کار قرار داد.

بر اساس این گزارش از آنجا که نحوه سرمایه گذاری منابع حاصل از بیمه گری برای شرکتهای بیمه دارای اهمیت بسزایی است و سرمایه گذاری بهینه می تواند سودآوری قابل توجهی به دنبال داشته باشد، در این راستا معاونت مالی بیمه معلم با اتکاء به آیین نامه شماره 97 مصوب شورای عالی بیمه، بهینه سازی سرمایه گذاری ها را در دستورکار قرار داده به طوریکه در 6 ماه نخست سال موفق شد افزایش درصد بالای حجم سبد سرمایه گذاری شرکت از ابتدای سال تا پایان شهریور ماه و کسب بازده بالاتر از شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران را رقم زند.

شعب سراسر کشور بیمه معلم در 6 ماه نخست سال جاری با تمرکز بر تولید پرتفوی مستقل، وصول مطالبات معوق، کشف بازارهای جدید ،کنترل ضریب خسارت، پرداخت خسارت در کوتاه ترین زمان، دستاوردهای قابل ملاحظه ای را رقم زدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، اهمیت شعب در ساختار شرکتهای بیمه سبب شده تا بیمه معلم با ارزیابی فعالیتهای شعب، بتواند میزان سوددهی، کنترل ضریب خسارت، تمرکز بر پرتفوی های خرد و مستقل و کاهش مدت زمان پرداخت خسارت را در آنها رصد کند.

تلاش شعب بیمه معلم به فعالیتهای قابل توجهی در 6 ماه نخست سال جاری منجر گردید.

راه اندازی شبکه فروش حرفه ای، احیای بیمه گذاران سنوات گذشته، تمدید بیمه نامه های گروهی جذب شده در سال گذشته و جذب مشتریان بزرگ از اقدامات قابل ملاحظه می باشد.

لازم بذکر است که تمرکز شرکت بیمه معلم بر جذب پرتفوی های خرد و مستقل سبب گردید تا شرکت رشد قابل توجهی را  در جذب پرتفوی های مستقل  در برخی شعب تجربه کند.

دریافت حق بیمه حوادث دانش اموزی از طریق سایت school.bime فاقد اعتبار است.

 

شرکت بیمه معلم طی اطلاعیه ای اعلام کرد، سایتی با ادرس https://school.bime.website که با نام بیمه معلم اقدام به دریافت حق بیمه، بابت حوادث دانش آموزی می نماید، فاقد اعتبار است.

 به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، پیگیری های این شرکت بیمه ای نشان می دهد سایتی با عنوان https://school.bime.website  با درج آرم بیمه معلم اقدام به دریافت حق بیمه بابت حوادث دانش آموزی نموده که در دامنه سایتهای زیر مجموعه بیمه معلم نبوده و فاقد اعتبار می باشد.

شرکت بیمه معلم اعلام می دارد با توجه به مفاد قرارداد بیمه حوادث دانش اموزی با وزارت آموزش و پرورش، ادارات کلیه استانها، موظفند حق بیمه سرانه را پس از وصول به نام شرکت بیمه معلم واریز، سپس فیش واریزی را به همراه لیست اسامی بیمه شدگان تحویل بیمه گر نمایند، در این راستا هیچ گونه سایت رسمی برای ثبت نام دانش آموزان وجود ندارد.

قرارداد آموزش و پرورش با شرکت بیمه معلم در راستای پوشش بیمه ای بیش از 14 میلیون دانش آموز و فرهنگی در سراسر کشور برای ششمین سال متوالی و در پی رضایت آموزش و پرورش از این شرکت بیمه ای تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، عباس معینی معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم ضمن اعلام این خبر گفت: تمدید این قرارداد در پی رضایت وزارت آموزش و پرورش از پوشش

بیمه ای دانش آموزان سراسر کشور و اقشار فرهنگی صورت پذیرفت و در این جهت خدمت گذاری بیمه معلم در سال 98 نیز به جامعه بزرگ فرهنگیان تداوم خواهد بخشید.

وی با بیان اینکه رضایت بیمه گذار از بیمه گر مهم ترین عامل تمدید قراردادهای بیمه ای محسوب می شود، گفت: بازخوردهای مطلوب ادارات گسترده آموزش و پرورش از خدمات

بیمه معلم به دلیل سرویس دهی مطلوب در استان های مختلف کشور، مهمترین عامل تصمیم گیری وزارت آموزش و پرورش در تداوم این قرارداد بود.

در پناه ایزد یکتا سال 98 را به مبارکی آغاز می کنیم

بهار، زمان دوباره نگریستن است نگاهی به گذشته و ترسیم آینده ...

 نگاه به گذشته بیانگر آن است که شرکت بیمه معلم سال 97 را با اتکاء بر اراده سهامداران توانست با درج نامش در فرا بورس قدم در مسیر تازه ای نهد ، مسیری که بی تردید نیازمند بیش از پیش نوگرائی و تغییر دارد.

اما نگاهی به اینده برای بیمه معلم افقی روشن را ترسیم می کند ، افقی که در سایه تحول با برنامه ریزی منسجم با همت کارکنان شایسته می تواند این شرکت بیمه خصوصی را در زمره پنج شرکت اول بازار بیمه قرار دهد.

 از بهار طبیعت  تازه شدن را می اموزیم و  براین باوریم ، پیروزی بیمه معلم در مسیر جدیدش بی شک با تحول گرائی میسر می شود .

حرکت در مسیر سند استراتژیک این شرکت بیمه ای برای ارتقا فرهنگ بیمه و پیشگیری از وقوع خسارات است.

در حالیکه برخی شرکت‌های بیمه به شاخصه جبران که حکایت از تامین خسارت دارد را مد نظر قرار داده اند...

اما توجه خاص بیمه معلم به شاخصه پیشگیری از وقوع خسارت ضمن عمل به ایفا تعهدات اجتماعی قابل ملاحظه میباشد.

 

 تجهیز زمین های وررشی مدارس کشور به چمن مصنوعی و گرانول / اجرای طرح تحصیل بدون آسیب

شرکت بیمه معلم با هدف توجه به رسالت اجتماعی با اجرای طرح تحصیل بدون آسیب، تجهیز زمین ورزشی مدارس کشور به چمن مصنوعی  و گرانول به منظور پیشگیری از آسیب دانش اموزان حین بازی را اجرایی کرده است و گفتنی است تاکنون بسیاری از زمین های ورزشی مدارس کشور مجهز شدند.

این گزارش حاکی از آن است ایفا تعهدات اجتماعی بیمه معلم با تجهیز مدارس نقاط کشور (از جمله ایلام و یاسوج) به وسایل سرمایشی از دیگر اقدامات این شرکت بیمه ای است.

 

برگ خیرخواهانه دیگری در جهت ایفای نقش مسئولیت اجتماعی بیمه معلم با تصمیم هیئت مدیره ورق میخورد.

از آنجا که بیمه گران طبق اصول بیمه گری در سایه تحقق سود آوری،  ایجاد آرامش خاطر و امنیت را به جامعه تقدیم می کنند،،،

بیمه معلم به عنوان یکی از شرکت‌های بیمه تجاری یک قدم جلوتر حرکت کرده و در راستای عمل به سند استراتژیک خود، انجام تعهدات اجتماعی را همواره در دستور کار قرار داده است که با توجه به موقعیت سهامداری این شرکت برنامه های متنوعی را نیز اجرایی نموده است.

 اختصاص هزینه چاپ سررسید به بازسازی مناطق محروم کشور

از دیگر اقدامات بیمه معلم در 2 سال اخیر، صرف هزینه چاپ سررسید سال نو جهت ساخت مراکز درمانی و رفاهی مناطق محروم و زلزله زده کشور است.

 بیمه معلم بر این باور است که هر گونه اقدامی جهت ایجاد ایمنی/ استاندارد سازی و تجهیز مدارس/ کمک به تاسیس و تجهیز مراکز درمانی و ... برای ارتقا فرهنگ بیمه و پیشگیری از وقوع خسارات است.

 و .... هزینه سررسید امسال نیز صرف تجهیز استان های محروم کشور میشود.

محمد حبیبی، مدیر بیمه های باربری، کشتی و هواپیما بیمه معلم با بیان اینکه سرمایه بیمه شده بدنه کشتی نارگل رقمی معادل 650 هزار دلار است، از پرداخت سریع خسارت این کشتی به محض ارزیابی میزان خسارت خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، روز 29 اذرماه 1397 معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان آستارا از به گل نشستن کشتی تجاری نارگل در دریای خزر خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفاتی نداشته است و همه خدمه کشتی در سلامت کامل هستند.

 گفتنی است، این کشتی تجاری پس از بارگیری و هنگام خروج از بندر در اثر برخورد با دهانه اسکله و ایجاد شکاف در بدنه، دچار آب‌گرفتی شدید ‌شد و در دهانه اسکله به گل نشست.

 در این راستا محمد حبیبی با بیان اینکه ارزش بیمه بدنه کشتی نارگل معادل 650 هزار دلار است، گفت: با ارزیابی های اولیه به نظر می رسد سطح خسارت چندان بالا نخواهد بود.